Header photo

Drzwi

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne, jak sama nazwa wskazuje, znajdują się we wnętrzu domu lub firmy. Obejmują one drzwi do pokoju, kuchni, czy też łazienki. proces doboru wymaga doskonałej jakości i unikalnego designu. Te produkty muszą być odporne na wszelkie uszkodzenia i służyć w danym miejscu przez długi czas. Nowoczesne drzwi wewnętrzne stawiają na wysokogatunkowe materiały, jakie dają pewność zachowania komfortu i prywatności.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne obejmują takie modele, jakie są umieszczane w wejściu domu. Powinny one odznaczać się doskonałą akustyką i funkcjami antywłamaniowymi. Mile widziane jest dobranie materiałów o najlepszej jakości, które doskonale poradzą sobie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Funkcjonalne drzwi pozwolą nam zachować komfort na co dzień. Szeroka oferta daje wiele możliwości.

Jak dokonać pomiaru pod drzwi

Zmierzenie otworu na drzwi nie jest niczym skomplikowanym.
Pierwszy krok to rozciągnięcie miarki od podłogi, do górnego kąta w otworze.
Nierówności sprawiają, że warto dokonać pomiaru w kilku miejscach. Najmniejszy wynik zapisujemy na kartce. Następny etap to zmierzenie szerokości otworu, z czym także bez problemu sobie poradzi każda osoba.

Jak określić stronę drzwi - poradnik

Określenie strony drzwi jest bardzo łatwe.
Należy stanąć przodem do drzwi, tak aby otwierały się w naszym kierunku.
Jeśli zawiasy znajdują się po lewej stronie, są to drzwi lewe.
Jeżeli zawiasy znajdują się po prawej stronie, mamy do czynienia z drzwiami prawymi.

Inspiracje stylistyczne z wykorzystaniem drzwi.

Przedstawiamy kilka inspiracji stylistycznych z wykorzystaniem drzwi, jakie będą pomocne podczas zakupu. Dzięki tym wskazówkom z powodzeniem dobiorą Państwo drzwi do danego stylu i aranżacji w domu. Od tej pory można cieszyć się wysoką jakością drzwi i unikalnym designem. Spójne wnętrze będzie cieszyć wzrok każdego dnia