Header photo

Okna

System SYNEGO DESIGN
Nowoczesny system Synego Desing zapewnia ciepło i przyczynia się do ochrony środowiska. Dzięki temu mogą Państwo uzyskać znacznie większą izolację cieplną, ciesząc się wysoką ochroną. Okna są dopasowane do potrzeb każdego odbiorcy. Montaż takiego rozwiązania daje podwójne korzyści. Z jednej strony zyskujemy niższe koszty ogrzewania, a z drugiej wkład w ochronę środowiska. Produkt powstał z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju.

System GENEO
System okienny Geneo jest niezwykle innowacyjny i ceniony na rynku. Okna odznaczają się wysoką klasą ochrony cieplnej, jaka łączy się z ochroną przeciwwłamaniową i izolacyjnością akustyczną. Do produkcji wykorzystano specjalne materiały, które są mocne i solidne. Nowatorska technologia sprawia, że okna cechują się stabilnością i wyjątkowymi parametrami.

System REHAU Euro-Design 70
Okna Rehau Euro-Design 70 to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka dobrej jakości i atrakcyjnej ceny. Profile mają niezwykle wąską konstrukcję, dzięki czemu pozostaje więcej miejsca na szybie. To z kolei sprawia, że we wnętrzu zyskają Państwo dodatkowe światło z zewnątrz. Światło słoneczne wpływa na dobre samopoczucie i pozwala zachować zdrowie. Nowoczesne i wytrzymałe okna spełnią potrzeby każdego użytkownika.

System REHAU Brillant-Design
System Rehau Brilliant-Design sprawi, że dom zyska wiele ciepła i przytulności. Ochroni nas przed zimnem nawet wtedy, gdy na zewnątrz panuje mróz i zmienne warunki pogodowe. Te okna są przystosowane do tego, aby dawać komfort odbiorcom. Plusem są szerokie możliwości kolorystyczne i obszerny wybór wielu kształtów okien. Ponadto, zachowanie bezpieczeństwa również da Państwu wygodę i spokój ducha.