Header photo

Panele podłogowe

Nowoczesne panele podłogowe

Panele podłogowe to niezbędne rozwiązanie w wielu miejscach. Oferujemy doskonałą jakość i przystępne ceny, dzięki czemu każdy klient znajdzie w naszym sklepie to, czego potrzebuje. Nowoczesny design będzie pasował do wielu pomieszczeń, a wybór markowych paneli da pewność wytrzymałości i trwałości.

Jak wybrać panele podłogowe?

Podczas doboru paneli podłogowych, najważniejszą kwestią jest doskonała jakość. W naszym sklepie znajdą Państwo panele winylowe lub drewniane, z których każde mają sporo zastosowań i zalet. Oczywiście nie bez znaczenia jest atrakcyjna cena. Ponadto, każdy odbiorca powinien dobrać takie podłoże, jakie będzie pasować do całego otoczenia. Spójne wnętrze wpłynie na dobry nastrój i przyjemny klimat w domowym zaciszu.

Panele winylowe LVT

Panele winylowe

Panele winylowe są tworzone z kilku warstw winylu, który jest ich głównym rdzeniem. Ponadto, odznaczają się drobno dodrukowaną winylową warstwą dekoracyjną, jaka daje wiele możliwości. Winyle mają wielkości podobne do zwykłych paneli, czyli imitują szerokość drewnianej deski. Każdy produkt układa się osobno na posadzkę, tak samo jak klasyczne panele. Mnogość wzorów i kolorów pozwala z łatwością wybrać idealne rozwiązanie do swojego domu.

Panele drewniane

Panele drewniane

Nazwa tych paneli pochodzi stąd, że podłogi te przypominają co do budowy panele laminowane. To produkty całkowicie zbudowane z drewna, które jest materiałem niezwykle popularnym i cenionym. Panele drewniane odznaczają się wyjątkowym designem i unikalnością. Można je zastosować w wielu wnętrzach, ciesząc się wyjątkowym designem i dobrą jakością.

Podkłady pod panele

Inspiracje stylistyczne z wykorzystaniem paneli

Istnieje sporo inspiracji stylistycznych, jakie pozwolą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie. Dowolność co do ułożenia paneli z pewnością da sporą swobodę. Przed ostatecznym ułożeniem paneli, trzeba dokładnie zastanowić się, na jaką stylistykę postawić. Przedstawiamy inspiracje odpowiednie dla wielu aranżacji w domu.

Instruktaże, porady