O nas

 

WI-WALDI to firma powstała w grudniu 1998r. Nazwa WI-WALDI powstała od nazwiska i imienia właściciela WITAN WALDEMAR. Celem firmy jest sprzedaż materiałów do wykańczania i remontów mieszkań, domów. Celem podrzędnym jest również doradztwo, transport pośrednictwo między kupującym a wykonawcą.

Początkowo była to firma jedno-osobowa, (właściciel, sprzedawca, kierowca, zaopatrzeniowiec, sprzątaczka), zajmująca ok. 36 m² powierzchni handlowo-magazynowej.

Pomimo ciężkiego początku, trudnych, nieprzewidzianych sytuacji, nie poddaliśmy się.

Z biegiem czasu, dzięki wytrwałości, uporowi, zaangażowaniu oraz pomocy znajomych i zaufaniu klientów, warunki handlowe diametralnie się zmieniły. Obecnie zatrudnionych jest trzech pracowników, dysponujących fachowymi wiadomościami technicznymi, którzy są do dyspozycji na 150-ciu m² powierzchni sklepu i ok. 300 m² powierzchni magazynu. Do dyspozycji i obsługi posiadamy również samochody dostawcze, gotowe w każdej chwili do użycia, aby klient nie martwił się jak zabrać towar o większych gabarytach lub w większej ilości.

Niewątpliwie zaufanie i przyjazne stosunki z klientami, pozwoliły na tak szybki rozwój naszej firmy. Chcąc wyjść dalej naprzeciw, stale poszerzamy asortyment. I tak na chwilę obecną dysponujemy ok. 2500 pozycjami towarowymi (na początku było ok. 50 pozycji). Podstawowe asortymenty to materiały budowlane, materiały wykończeniowe i szamba.