Header photo

Panele ścienne PCV i MDF

KOSPAN, HORNITEX, KRONOPOL ŻARY,  ASKO,

Panele ścienne PCV

Panele ścienne PCV są doskonałym sposobem na odporne i trwałe wykończenie ścian. Tworzywo odznacza się doskonałymi właściwościami, jakie zatrzymują wilgoć. Płyty ścienne z powodzeniem utrzymamy w czystości, a ich powierzchnia nie rozwija szkodliwych dla zdrowia grzybów i drobnoustrojów. Do czyszczenia zastosować można także środki chemiczne, jakie nie niszczą powierzchni. Montaż wymaga jedynie listew montażowych, jakie znajdą Państwo w naszym sklepie.

Panele ścienne MDF

Panele MDF bazują na włóknach drewnianych, jakie mają wiele zalet. Płyty są łączone ze sobą w wysokiej temperaturze, za pomocą działania dużego ciśnienia. Z takich płyt są wykonywane panele ścienne MDF. Skrót odnosi się do gęstości płyty, która może wahać się od 1100 do 3600 kg/m3. Wyjątkowe wzory i kolory przyciągają uwagę i doskonale urozmaicają każdego wnętrze. Nasza oferta jest tak szeroka, że każdy odbiorca znajdzie tutaj coś dla siebie.

Panele podłogowe winylowe na ścianie?
Da się :-)

Panele winylowe położyć można na każdym podłożu, które jest równe. Montowane są one do ściany za pomocą kleju montażowego i odznaczają się unikalnym designem. Takie rozwiązanie sprawdzi się przykładowo w łazience. Podczas wyboru, warto pamiętać o antypoślizgowej powierzchni. W łazience zastosować mogą Państwo modele montowane na klej, jak i na click. Niezwykle istotny jest podkład pod panele winylowe, jakie wytłumi i wyrówna powierzchnię. Ścienne panele doskonale się zaprezentują w wielu miejscach. Cieszą się ogromnym uznaniem na rynku.